Томат - культура унікальна. За 35 років вирощування нами великої кількості різних овочів, томат посів особливе місце не тільки на грядці, а й в серці. Можна з пафосом сказати: помідор - овоч всім овочам.

Тому і назва сайту - «Шеф-помідор».

Вашій увазі пропонується нова колекція насіння томатів, перцю, баклажанів, квасолі, огірків.  Наша колекція томатів налічує понад 500 сортів, більше 70 – перців, 40 – баклажанів, до 100 сортів квасолі та вігни, а також щороку розширюємо колекцію новими сортами овочів, які пропонуємо і вам.

Розведення сортів овочевих культур стало справжнім сімейним хобі! З року в рік знаходимо все нові і нові сорти, колекціонуємо вже не тільки томати, перці, баклажани, тощо, а й цікаві факти про них. Насправді, інколи дивишся на помідор, овоч, як овоч, а потім читаєш про його походження, творців, шлях до сердець людей по всьому світу і дізнаєшся, що за ним ціла історія! І від цього томат одразу стає загадковим, цікавим, його хочеться вирощувати, куштувати і радити людям.

Вирощуємо  помідори, перець, баклажани та інші овочі на сірих – лісових опідзолених та дерново-підзолистих ґрунтах. Технологія, яку ми розробили, в першу чергу пов’язана  з ґрунтово-кліматичними умовами  нашої зони Центрального Полісся України.

В Україні вирощується велика кількість сортів томатів та інших овочів. Тому ми радимо городникам перед покупкою насіння визначитися, в якому місці ви будете вирощувати томати, за якою технологією, з якою метою. Від цього багато в чому буде залежати кінцевий результат.

Наприклад: Ви збираєтеся вирощувати томати для консервації, або засолювання, соку і т.д., вирощувати без підв'язки, або на опорах, в затіненому місці, або на відкритому майданчику, чи є у вас багато часу і т.д.

Приймаючи участь у виставках, спілкуючись в Інтернеті та по телефону з городниками, особливо починаючими, доводиться відповідати на багато запитань, допомагати порадами в період вирощування томатів та перцю.

Зважаючи на вище сказане, утворився клуб «Шеф-помідор», основним завданням якого є:

-       Навчити агротехніці;

-       Випробувати сорти самим і порекомендувати  городникам;

-       Надати консультації по захисту від хвороб та шкідників;

-       Підібрати технологію, що краще підходить в кожному окремому  випадку.

На нашому сайті ви зможете ознайомитись з детальними характеристиками і фотографіями томатів, перцю (солодкого та гіркого), баклажанів, огірків, квасолі та інших овочів, насіння яких ми пропонуємо.

Рекомендуємо вам статті, опубліковані в журналі «Огородник»:

№ 10,2015«Томат – наш Шеф-овощ»

№ 1,2016  «Рассада: трудности подросткового периода»

№ 4,2016  «Рассада начинает взрослую жизнь»

№ 6,2016   «Архитектура томатного куста»

№ 10,2016 «Наши любимцы вырастут даже  на Луне»

№ 2,2017  «В новый сезон – с азартом»

№ 8,2017  «В лучних традициях» (рубрика Домострой)

№ 1,2018  «Девиз 2018 года: Да здравствует томатный сезон!»

№ 2,2018  «Девиз 2018 года: Да здравствует томатный сезон!» продолжение

№ 5,2018  «От теории – к практике»

№ 10,2018 «Спаржевая фасоль: полезная во всех отношениях»

№ 1,2019 «Богатая грядка – залог достатка»

№ 2,2019 «Фасоль обычная и непривычная»

№ 1,2020 «Благословен тот день и час»