Халапеньо червоний (Jalapeno Red)

Новий товар

Середньостиглий

50-70 см

10-15 г

Товщина стінки 2-3 мм

Плоди конусовидної форми, цінується за відчуття при його поїданні від «теплого» до «гарячого». Плоди перцю мають довжину від 5 до 9 см і збираються зеленими. При  дозріванні стручки починають червоніти. При обробці свіжих перців халапеньо можна отримати легке подразнення шкіри, тому збирачі врожаю й укладальники використовують рукавички.

Детальніше

99 од.

25,00 ₴ без податку

Характеристики

За терміном дозрівання: Середньостиглий
За кольором: Червоний
За розміром плоду: Декоративний
За висотою: 40-60 см

Інформація

Плоди конусовидної форми, мініатюрні, акуратні перчики, цінується за відчуття при його поїданні від «теплого» до «гарячого». Плоди перцю в середньому мають довжину від 5 до 9 см і збираються зеленими. Вирощують цей сорт в Мексиці. Після закінчення сезону зростання стручки починають червоніти. Почервонілі плоди вважаються більш низькоякісними, ніж зелені, їх або закопують в землю, або висушують чи коптять. Червоні плоди використовують для приготування чипотле. При обробці свіжих перців халапеньйо можна отримати легке подразнення шкіри, тому збирачі врожаю й укладальники використовують рукавички.

За шкалою Сковілла халапеньо має рейтинг від 1000 до 20 000 балів та є середньогострим. У порівнянні з іншими перцями чилі гострота змінюється від середньої до високої і залежить від умов вирощування, зберігання й приготування. Основна гострота міститься в тканинах, що утримують насіння в стручку. Їх видалення дозволяє зменшити гостроту перцю, одночасно зменшивши особливий кислуватий присмак.

 

Чипотле ( копчений чилі) — мексиканська приправа, що являє собою копчений червоний перець халапеньйо. Використовується переважно в мексиканській кухні. За шкалою пекучості Сковілла чипотле має від 5000 до 10000 одиниць, що відповідає середньому ступеню пекучості, але є більш пекучим, ніж свіжий халапеньо. Для приготування чипотле відбирають дозрілі природним способом червоні перці халапеньо. Вони піддаються копчення на деревному димі протягом декількох днів, в результаті чого вони, як правило, втрачають 9/10 своєї маси, і висихають до стану сухофруктів.

У чипотле природна пекучість халапеньо поєднується з димним ароматом, він часто є ключовим інгредієнтом страв мексиканської кухні. Його додають в різні соуси, такі як молі і сальсу. Також його додають в супи, використовують при тушкуванні м'яса й овочів. Чипотле заготовляють в маринаді адобо (adobo). На основі чипотле виробляють один з видів соусу табаско