Щоб зробити замовлення, завантажте каталог.
НАТИСНІТЬ ТУТ

О Нас

    Томат - культура унікальна. За 35 років вирощування нами великої кількості різних овочів, томат посів особливе місце не тільки на грядці, а й в серці. Можна з пафосом сказати: помідор - овоч всім овочам.

     Тому і назва сайту - «Шеф-помідор».


Вашій увазі пропонується нова колекція насіння томатів, перцю та баклажанів. Наша колекція томатів налічує понад 350 сортів.

Вирощуємо помідори, перець та баклажани на сірих – лісових опідзолених та дерново-підзолистих ґрунтах. Технологія, яку ми розробили, в першу чергу пов’язана з ґрунтово-кліматичними умовами нашої зони Центрального Полісся України. (На нашому сайті ви можете ознайомитись з деякими елементами технології.)

 

В Україні вирощується велика кількість сортів томатів та інших овочів. Тому ми радимо городникам перед купівлею насіння визначитися, в якому місці ви будете вирощувати томати, за якою технологією, з якою метою. Від цього багато в чому буде залежати кінцевий результат.

Наприклад: Ви збираєтеся вирощувати томати для консервації, або засолювання, соку і т.д., вирощувати без підв'язки, або на опорах, в затіненому місці, або на відкритому майданчику, чи є у вас багато часу і т.д.

Приймаючи участь у виставках, спілкуючись в Інтернеті та по телефону з городниками, особливо починаючими, доводиться відповідати на багато запитань, допомагати порадами в період вирощування томатів та перцю.

Зважаючи на вище сказане, утворився клуб «Шеф-помідор», основним завданням якого є:

- Навчити агротехніці;

- Випробувати сорти самим і порекомендувати городникам;

- Надати консультації по захисту від хвороб та шкідників;

- Підібрати технологію, що краще підходить в кожному окремому випадку.

На нашому сайті ви зможете ознайомитись з детальними характеристиками і фотографіями томатів, перцю та баклажанів, насіння яких ми пропонуємо.

Рекомендуємо вам статті, опубліковані в журналі «Огородник» (№ 10,2015 р., № 1,2016 р., № 4,2016 р., № 6,2016 р., № 10,2016), в яких викладена інформація про деякі сорти та наша технологія вирощування томатів.

Вашій увазі пропонується каталог сортів томатів з наступним групуванням:


    
ДЕТЕРМИНАНТНЫЕ:

ДЕТЕРМИНАНТНЫЕ И ПОЛУДЕТЕРМИНАНТНЫЕ:

ИНДЕТЕРМИНАНТНЫЕ:

     Такий підхід до угруповання має важливе значення для вибору технології і розміщення томатів на грядці.

Окремо виділені томати-черрі та коктейльні томати, а також колекція перцюта баклажанів з характеристиками щодо дозрівання, кольору та інших якостей. Такий підхід до групування має важливе значення для вибору технології та розміщення овочів на грядці.

 

      Цього року приймали участь в Сорочинському Ярмарку. Один з відвідувачів довго розглядав помідори, стенди, а потім запитав: «Якби Ви летіли на Місяць, які сорти томатів Ви б узяли з собою?» Ми задумалися і відповіли: «Рожевий Мед, Медовий Спас, Бреберджей, Грейпфрут, Зелений Черокі, Новачок рожевий, тріо для засолки: Аргентинське чудо, Мідас, Чорна сосулька,а також Забава, Ерос, Алий мустанг, тощо.

   Назвали сорти, і задали відвідувачеві зустрічне запитання: «А навіщо летіти на Місяць, якщо наша рідна українська земля так багата, родюча і красива!» Давайте жити, вирощувати нові і нові сорти, досягати успіхів і радіти результатами праці!

Слава Україні!


Для просмотра фотографий кликните СЮДА.

Вы всегда можете связаться с нами:
тел.: 050-7680084
тел.: 050-9972855
тел.: 096-1280007
  

shef-pomidor@ukr.net
 
 
 
 
НАША ГАЛЕРЕЯ


Додати коментар